Lektoři

s nabídkou individuálních lekcí

karolina-jarosova-studio-life

– lekci jógy

například power jógy, jemné relaxační jógy a dechových technik, detox jóga, hatha jóga, core jógy s využitím pomůcek

– lekci spalovací a posilovací

na bosu, balonech, pomocí silových gumiček, ale i kardio a cviků s vlastní váhou

– lekci rehabilitační

se zaměřením na protažení zad (hrudní kyfózy nebo bederní lordózy), mobilizaci kloubů, aktivaci středu těla a svalů s tendencí k ochabování, balanční techniky, aktivní protahování, masážní techniky, funkční chodidlo, cviky Fitoffice – kompenzace sedavého zaměstnání

 • Osvědčení instruktora aerobiku s akreditací MŠMT , Fitness blue gym
 • Instruktor jógy, 200 RYT, Power jóga academy Václava Krejčíka
 • Kyfotické a lordotické křivky páteře, IQ pohyb
 • Diplom Body balance I. a II. , My fit studio s.r.o.
 • Židle a kancelář, IQ pohyb
 • Funkční chodidlo, IQ pohyb
 • Workshopy: Odaka yoga (Gabriela Spongini Vlková), Ahtanga vinyasa yoga (Nicol Pfeiferová),Yoga theraphy (Lenka Velínská), Yoga Slow flow (Lenka Velínská),Hatha yoga (Šárka Majdová),…
 • Workshopy: Functional pilates (Katia Vasilenko),FACTS (Pawel Oracz), Bosu rehab (Ivana Brátková),Fascial fitness (Lenka Velínská),Pump and jump (David Stauffer),Bosu power (Roman Ondrášek), Pilates circuit (Katia Vasilenko)…

Od roku 2011 se stal můj největší koníček i moji krásnou prací. Dlouho jsem si nemohla vybrat, jaká lekce mě baví nejvíce a tak lektoruji různé druhy jógy, rahabilitační lekce pro zdravá záda, silové intervalové tréninky a sem tam i choreografické hodiny. Posledních 5 let za zabývám i cvičením Fitoffice – kompenzace sedavého zaměstnání. Na tyto témata vedu semináře a školení ve firmách po celé ČR. 


Od roku 2011 se stal můj největší koníček i moji krásnou prací. Dlouho jsem si nemohla vybrat, jaká lekce mě baví nejvíce a tak lektoruji různé druhy jógy, rahabilitační lekce pro zdravá záda, silové intervalové tréninky a sem tam i choreografické hodiny. Posledních 5 let za zabývám i cvičením Fitoffice – kompenzace sedavého zaměstnání. Na tyto témata vedu semináře a školení ve firmách po celé ČR.
Když večer usínám s tím, že jsem někomu pomohla nebo jen vytvořila krátký úsměv na tváři, tak vím, že to mělo smysl. Na lekcích je pro mě důležitá jakákoliv snaha, které si u klientů nejvíc vážím. Z lekcí mám sama vždy velkou radost a ráda bych ji předala i vám. Hned na začátku roku 2021 se mi splnil jeden velký sen a stala jsem se majitelkou tohoto studia. O mé cestě, kariéře i o mě samotné si můžete přečíst na mém webu www.myfitnesslife.cz 

Dana-Horinkova-studio-life
Dana Hořínková

Posilovací, spalovací lekci

Lze cvičit pouze s TRX nebo kombinací dalších pomůcek jako je step, míč, flowin, bosu, balón, činky, sm-systém ..

 • Rekvalifikace instruktor fitness – PaedDr. Vladimír Kolouch, Ph. D.
 • Kurz spinální stabilizace páteře – Mgr. Alex Kling
 • Workshop automobilizace páteře, Blue gym

Jako malá jsem bývala často nemocná a zesláblá a to mě donutilo ke změně životního stylu. Ve 20ti jsem propadla aerobiku, přidaly se posilovací lekce a nakonec posilovna. Cvičení mě bavilo tak, že jsem začala s trénováním lidí a roky jsem působila ve fitness jako osobní trenér. Můžete se se mnou setkat na individuálních hodinách i na skupinovém cvičení. Cvičení nás nabíjí, zlepšuje náladu, povzbuzuje psychiku, je to jako droga. Nikde jinde nenajdete tolik pozitivně naladěných lidí jako v tělocvičně.

Marcela-Holesovska-studio-life
Marcela Holešovská

Lekci Pilates – posílení svalů celého těla, zejména hlubokých břišních a zádových svalů a svalů pánevního dna. Využívat můžeme nejrůznější pomůcky.

Lekci spalovací a posilovací – kardio cvičení, cvičení na problémové partie, TRX, intervalový trénink s použitím váhy vlastního těla nebo různých pomůcek jako bosu, míč, oveball, gumy…

Lekci SM systému – cvičení zaměřené především na odstranění bolesti zad a na prevenci bolesti zad.

Vhodné při sedavém způsobu zaměstnání.

Osvědčení: Funkční trenér se zdravotním zaměřením, Improve Academy

 • SM systém 1 A, 1 B, 1 C, 1 D (cvičení a manuální techniky) – Mgr. Alez Kling – Imzadi
 • SM systém 3 A, 3 B (horní, dolní končetina) – Mgr. Aleš Morávek – Imzadi
 • Certifikát Trénink se závěsnými systémy, Fitness Institut
 • Certifikát Rollery a měkké techniky, Fitness Institut
 • Certifikát Pánevní dno a diastáza, Yoga Brno Akademie

Workshopy: FACTS workshop s Pawlem Oraczem, My Fit, All Body Circuit, My Fit, Pilates workshop s Jitkou Kadishi, Pilates studio a STOTT Pilates školící centrum,Pilates workshop Overball, Flex-band, My Fit…

Pohyb je jedním z mých smyslů života. Baví mě jezdit na kole, běhat, chodit po horách, lézt po skalách, v zimě běžky nebo sjezdové lyže.

 Přes masírování, studium čínské medicíny … jsem se dostala k lektorování pohybových lekcí. Zjistila jsem, že to je to, co mě doopravdy naplňuje. Velmi mě baví pomáhat lidem s jejich problémy za pomoci pohybu. Těším se na setkání s Vámi.

Misa-studio-life
Michaela Dzurušová

Instruktor jógy, 200RYT Power Yoga Akademie s.r.o

Instruktor kondičného posilování

S jógou „žijem“ už krásnych 6 rokov. Bola to moja
„kámoška“, ktorá mi pomohla vyslobodiť sa zo
súťaživých disciplín (gymnastika, beh, bojové
športy), ktoré som praktikovala od malička. V jóge
som našla niečo, čo mi vravelo, že dnes nemusím
vstúpiť do náročnej ásany. Dnes to chce jemnosť a
uvoľnenosť sprevádzanú hlbokým nádychom a
výdychom. Postupne som si uvedomila, že svoje
každodenné rána začínam jógovou praxou, hoci len
krátkou. Jóga je pre mňa neuveriteľné hravá. A aj keď
som sa behaniu a iným športom neprestala naďalej
venovať, vďaka jóge už viem, že by sme sa v každom
športe ktorý robíme, mali cítiť predovšetkým my
sami pohodlne a malo by nás to napĺňať radosťou. To
by som rada predala aj klientom, ktorí moje lekcie
navštevujú.

Drahomira-smidova-studio-life
Drahomíra Šmídová

individuální lekce Tai-chi

Taichi se věnuji od roku 2011 pod vedením Jany Šedivé.  Mimo jiné taichi vyučuji na Masarykově univerzitě, formou výuky pro studenty. 

Prohlubování v učení taichi mi dalo do života nový rozměr a naučilo mě, jak pracovat s  vnitřní energií a vnímat sama sebe. Dalo mi možnost najít vnitřní pohodu a schopnost umět  pracovat se svým tělem jak po fyzické, tak po duševní stránce. Toto učení se stalo mou  životní náplní a považuji za důležité, aby bylo předáváno dále.  

Studovala jsem čínskou medicínu, Ájurvédu ( neboli cesty bytí) a Homeopatii. Vedu kurzy  masáží pro všechny, kteří hledají odborné znalosti, ale také schopnosti pomáhat sobě i  druhým.

Vítězslav Šmíd

Jmenuju se Víťa a je mi 33 let.

S akrojógou jsem se poprvé setkal před pěti lety v Lužánkách, když jsem šel kolem a nadšeně koukal, jak lidi cvičí. Přidal jsem se a už mě nepustila. Pomohla mi zlepšit mezilidskou komunikaci a ukázala skvělou komunitu lidí a svět plnej zábavy a her v souladu s přírodou.

Kromě jógy mám rád tanec, teamové sporty, výlety a dobré jídlo.

Na lekcích vás čekají rozcvičovací hry, bezpečné základy akrojógy, závěrečné protažení a masáž. Těším se na vás!

petr-sevcik-studio-life
Petr Ševčík

Jmenuji se Petr a rád běhám pro zábavu. Moje nejoblíbenější výběhy jsou zvlněné traily v přírodě. Srdcové tratě mám v oboře Holedné a údolím Bílého potoka. Zúčastnil jsem se několika závodů seriálu Běhej Lesy a ultra trailu Zapomenuté Hory. Se skupinou kamarádů se pravidelně účastníme dálkových štafetových běhů – Vltava Run, Labe Run a Od Tater k Dunaju. Přidejte se a pojďte si zaběhat se mnou.

Scroll to Top