Lekce

Můžeme si společně zacvičit na jógových, silových i rehabilitačních lekcích. Mezi naše speciality patří lekce SM-systému, TRX, 1,5 hod. dlouhé relaxační lekce Hatha jógy s využitím aromaterapie, venkovní lekce a nebo polední 30ti minutové cvičení.

Každý den je jiný a proto se snažte lekce vybírat dle toho, jak se zrovna cítíte. Každý den si můžete vybrat lekci, na které se pořádně “zničíte”. Občas je přímo žádoucí probrat všechny svaly na těle a dostat ze sebe nahromaděnou energii třeba na lekci Tabata, TRX, Kruhový trénink, Intervalový trénink a další. 

Někdy je nejlepší čas pro zastavení, uklidnění svého dechu a důkladného protažení v klidné relaxaci. Jógové lekce, ať už to je rychlejší Power jóga, pomalejší Hatha nebo různé speciality jako je Akro nebo Detox jóga vám v tomto nádherně pomohou. 

Pokud máte sedavé zaměstnání, velice zátěžový sport a nebo se chcete jen cítit dobře, doporučujeme rehabilitační lekce. Ty jsou kombinací obojího s cílem správného postavení i fungování těla. Více se můžete dozvědět na lekci SM-systému, Zdravých zad nebo Pilates.

Zkoušejte druhy lekcí, lektory i různé denní doby tak, aby jste se spolu s námi cítili co nejlépe.

Přejít nahoru