Silové a kardio lekce

tbw-studio-life

TBW- total body workout - Kajča

Polední půlhodinka intenzivního posílení formou rychlého střídání cviků pro celé tělo s využitím nejrůznějších pomůcek. Posílíme nohy, břicho i ruce v rychlém sledu za sebou. Trénink je dělaný tak, aby uvolnil přebytečné napětí, aktivně posílil celé tělo a navodil co nejvíce endorfinů do zbytku dne.

kruhovy-trenink-studio-life

Kruhový trénink - Dana

je komplexní cvičení na posílení celého těla, kombinuje aerobní a anaerobní aktivity. Skládá se z vybraných stanovišť, zaměřených na různé svalové partie.Cvičení je vhodné s obuví a pro klienty bez zdravotních obtíží.

interval-trenink-studio-life

Interval training - Kajča

Posilovací lekce pro ty, kteří si chtějí dát do těla. Po úvodním zahřátí vás čekají jednotlivé posilovací bloky, které se rychle vystřídají za sebou. Každý blok dá zabrat jedné svalové partii tak, aby byl celkový výsledek ještě intenzivnější. Na lekci se budou využívat pomůcky a v závěru ještě doposilujeme břicho a důkladně protáhneme.

trx-studio-life

TRX - Dana

je zaměřené na posílení celého těla s vlastní váhou a s využitím dalších cvičebních pomůcek jako je například bosu. Je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Cvičení je vhodnější s obuví, ale lze cvičit i bez ní.

trx-studio-life

TRX - Marcela

Vymysleli američtí námořníci, když neměli k dispozici žádné posilovací stroje při pobytu mimo základnu. Vymysleli dva jednoduché popruhy, které lze snadno kamkoli přenést a zavěsit. Posilovací cviky na TRX využívají větší či menší část hmotnosti těla. Dá se snadno nastavit zátěž upravením polohy těla a tělo lze lehce procvičit v 3D prostoru. TRX buduje silné a stabilní jádro. Cvičí se v čisté obuvi, doporučuji s sebou ručník a pití.

beh-studio-life

Běžecký trénink- Petr

Občas je těžké se dokopat jít ráno běhat sám. Tak pojďme do toho spolu! Výběh bude klidným tempem (5:30-6:30min/km) podle aktuální nálady skupinky. Hlavně abychom si to užili. Lokace fitka je ideální pro výběhy na silnici i terén, na rovinu i kopce. V okruhu pár kilometrů se nabízí Obora Holedná, Palackého Vrch, Medlánky, Wilsonův Les a cyklostezka podél Svratky. Studio LIFE nám poskytne krásné zázemí na převlečení, úschovu věcí, sprchu a občerstvení.

metabolic-trenink-studio-life

Metabolic trénink – Adélka

Metabolic trénink je dynamická lekce střídající kardio zátěž a posilování. Díky vysoké intenzitě lekce nastartuje spalování a zrychlí metabolismus. Spalování trvá ještě dlouho po lekci a je tedy vhodná při redukci tělesné hmotnosti. S využitím vlastní váhy i pomůcek procvičíte svaly celého těla, zvýšíte tělesnou kondici a spálíte spoustu kalorií. Cvičí se v botách.

tabata-studio-life

Tabata – Adélka

Tabata je velmi efektivní typ intervalového tréninku, který většinou používá interval 20:10 (20 vteřin cvičení, 10 vteřin odpočinek). Tabata zrychluje metabolismus a podporuje spalování tuků. Díky Tabatě posílíte svaly celého těla, zvýšíte tělesnou kondici, sílu a vytrvalost. Cvičí se v botách.

Scroll to Top