Silové a kardio lekce

metabolic-trenink-studio-life

Metabolic trénink

Metabolic trénink je dynamická lekce střídající kardio zátěž a posilování. Díky vysoké intenzitě lekce nastartuje spalování a zrychlí metabolismus. Spalování trvá ještě dlouho po lekci a je tedy vhodná při redukci tělesné hmotnosti. S využitím vlastní váhy i pomůcek procvičíte svaly celého těla, zvýšíte tělesnou kondici a spálíte spoustu kalorií. Cvičí se v botách.

kruhovy-trenink-studio-life

Kruhový trénink

Je komplexní cvičení na posílení celého těla, kombinuje aerobní a anaerobní aktivity. Skládá se z vybraných stanovišť, zaměřených na různé svalové partie.
Díky změnám ve stanovištích, pomůckám a rychlém střídání cviků je lekce velice zábavná forma posilování. Cvičení je vhodné s obuví a pro klienty bez zdravotních obtíží.

tabata-studio-life

Tabata

Tabata je velmi efektivní typ intervalového tréninku, který většinou používá interval 20:10 (20 vteřin cvičení, 10 vteřin odpočinek). Tabata zrychluje metabolismus a podporuje spalování tuků. Díky Tabatě posílíte svaly celého těla, zvýšíte tělesnou kondici, sílu a vytrvalost. Cvičí se v botách.

core

Core trénink

Všestranný trénink středu těla doplněný mobilizačním cvičení převážně na klouby a páteř. Krásně zvětšíme rozsahy kloubů a pomůžeme k celkové volnosti pohybu. V druhé části se zaměříme čistě na posílení břicha. Skvělé cvičení pro všechny věkové kategorie.

trx-studio-life

TRX a Bodyform

TRX vymysleli američtí námořníci, když neměli k dispozici žádné posilovací stroje při pobytu mimo základnu. Vymysleli dva jednoduché popruhy, které lze snadno kamkoli přenést a zavěsit. Posilovací cviky na TRX využívají větší či menší část hmotnosti těla. Dá se snadno nastavit zátěž upravením polohy těla a tělo lze lehce procvičit v 3D prostoru. TRX buduje silné a stabilní jádro.

beh-studio-life

Běžecký trénink- Petr

Občas je těžké se dokopat jít ráno běhat sám. Tak pojďme do toho spolu! Výběh bude klidným tempem (5:30-6:30min/km) podle aktuální nálady skupinky. Hlavně abychom si to užili. Lokace fitka je ideální pro výběhy na silnici i terén, na rovinu i kopce. V okruhu pár kilometrů se nabízí Obora Holedná, Palackého Vrch, Medlánky, Wilsonův Les a cyklostezka podél Svratky. Studio LIFE nám poskytne krásné zázemí na převlečení, úschovu věcí, sprchu a občerstvení. * lekce probíhá jen určitě období v roce nebo v případě zájmu (napište)

Scroll to Top