Silové a kardio lekce

metabolic-trenink-studio-life

Metabolik trénink

Metabolic trénink je dynamická lekce střídající kardio zátěž a posilování. Díky této intenzitě lekce nastartuje spalování a zrychlí metabolismus. Spalování trvá ještě dlouho po lekci a je tedy vhodná při redukci tělesné hmotnosti. S využitím vlastní váhy i pomůcek procvičíte svaly celého těla.

tabata-studio-life

Tabata

Tabata je velmi efektivní typ intervalového tréninku, který většinou používá interval 20:10 (20 vteřin cvičení, 10 vteřin odpočinek). Tabata zrychluje metabolismus a podporuje spalování tuků. Díky Tabatě posílíte svaly celého těla, zvýšíte tělesnou kondici, sílu a vytrvalost. Cvičí se v botách.

tbw-studio-life

Posilování celého těla

Všestranný trénink celého těla doplněný mobilizačním cvičení převážně na klouby a páteř. Posílíme problematické partie jako je břicho, nohy, zadek a ruce. V rámci lekce střídáme různé pomůcky.

trx

TRX

TRX jsou dva jednoduché popruhy, které nám pomáhají ke kompletnímu posílení. Velká výhoda je využívání čistě vlastní váhy a gravitace. Dá se snadno nastavit zátěž upravením polohy těla a tělo lze lehce procvičit v prostoru. TRX buduje silné tělo a stabilní jádro.

Přejít nahoru