Silové a kardio lekce

metabolic-trenink-studio-life

Metabolic trénink – Adélka / Kajča

Metabolic trénink je dynamická lekce střídající kardio zátěž a posilování. Díky vysoké intenzitě lekce nastartuje spalování a zrychlí metabolismus. Spalování trvá ještě dlouho po lekci a je tedy vhodná při redukci tělesné hmotnosti. S využitím vlastní váhy i pomůcek procvičíte svaly celého těla, zvýšíte tělesnou kondici a spálíte spoustu kalorií. Cvičí se v botách.

tabata-studio-life

Tabata – Kačka

Tabata je velmi efektivní typ intervalového tréninku, který většinou používá interval 20:10 (20 vteřin cvičení, 10 vteřin odpočinek). Tabata zrychluje metabolismus a podporuje spalování tuků. Díky Tabatě posílíte svaly celého těla, zvýšíte tělesnou kondici, sílu a vytrvalost. Cvičí se v botách.

kruhovy-trenink-studio-life

Kruhový trénink - Dana

je komplexní cvičení na posílení celého těla, kombinuje aerobní a anaerobní aktivity. Skládá se z vybraných stanovišť, zaměřených na různé svalové partie.Cvičení je vhodné s obuví a pro klienty bez zdravotních obtíží.

trx-studio-life

TRX - Dana

je zaměřené na posílení celého těla s vlastní váhou a s využitím dalších cvičebních pomůcek jako je například bosu. Je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Cvičení je vhodnější s obuví, ale lze cvičit i bez ní.

trx-studio-life

TRX - Marcela

Vymysleli američtí námořníci, když neměli k dispozici žádné posilovací stroje při pobytu mimo základnu. Vymysleli dva jednoduché popruhy, které lze snadno kamkoli přenést a zavěsit. Posilovací cviky na TRX využívají větší či menší část hmotnosti těla. Dá se snadno nastavit zátěž upravením polohy těla a tělo lze lehce procvičit v 3D prostoru. TRX buduje silné a stabilní jádro. Cvičí se v čisté obuvi, doporučuji s sebou ručník a pití.

beh-studio-life

Běžecký trénink- Petr

Občas je těžké se dokopat jít ráno běhat sám. Tak pojďme do toho spolu! Výběh bude klidným tempem (5:30-6:30min/km) podle aktuální nálady skupinky. Hlavně abychom si to užili. Lokace fitka je ideální pro výběhy na silnici i terén, na rovinu i kopce. V okruhu pár kilometrů se nabízí Obora Holedná, Palackého Vrch, Medlánky, Wilsonův Les a cyklostezka podél Svratky. Studio LIFE nám poskytne krásné zázemí na převlečení, úschovu věcí, sprchu a občerstvení.

Kreatif dance - Denny

KREATIF dance je něco jiného. Chceme rozvíjet potenciál vašich dětí, učit je základní taneční pohyby, choreografie, ale hlavně lásku k tanci a pohybu. Děti si z lekcí odnesou základy různých tanečních stylů i spoustu nových přátel. Snažíme se o spolupráci v týmu a vzájemnou pomoc, empatii a tvořit úsměvy od ucha k uchu 🙂

Scroll to Top