Rozvrh lekcí

Jaká je možnost platby ?

-platba na místě v hotovosti (ve studiu)

-platba převodem na účet (rez.systém)

-zakoupení si permanentky (ve studiu)

Jaké jsou vládní podmínky?
– dle vládního nařízení je třeba ukázat lektorovi před lekcí fotografii, sms, čestné prohlášení nebo jiné potvrzení o negativním testu (PCR 7dní, antigen. 3 dny), očkování nebo prodělání nemoci COVID-19. Vstupem do našeho studia akceptujete podmínky a berete je na svoji odpovědnost.

-vše je dezinfikováno, větráno, naši lektoři jsou pravidelně testování

-cvičit se NEMUSÍ v rouškách, prosíme o dodržování 1,5 m rozestupů

-na každou lekci  se můžete přihlásit nebo dohlásit  10 hodin předem

-pokud není místo, můžete se přihlásit i jako náhradník

-kdyby cokoliv, kontaktujte svého lektora (kontakty na webu- lektoři)

Náš on-line rezervační systém vám zjednoduší správu vašich rezervací. Současně v něm budete mít přehled o čerpání kreditu či permanentky.

O veškerém dění na Vámi založeném účtu budete vždy obratem informování na registrovaný email. O některých službách budete informováni formou SMS na registrovaný mobilní telefon.

Bez registrace není možné využívat služeb rezervačního systému. Pokud tak nebudou nastaveny speciální lekce / rezervace.

Před provedením registrace si přečtěte podmínky a pravidla rezervačního systému a provozní řád naší provozovny. Registrací do rezervačního systému potvrzujete seznámení se s provozním řádem a souhlasíte s jeho dodržováním.

Při porušení pravidel dle provozního řádu si vyhrazujeme právo vámi založenou registraci zrušit.

dní registraci provedete na stránkách rezervačního systému.

Po otevření stránky klikněte na políčko „Registrovat“. Po vyplnění políček (s označením * jsou povinná) a následném uložení vám bude na uvedenou emailovou adresu zaslán potvrzovací email. Je třeba se přihlásit na svůj email a obratem email potvrdit kliknutím na přijatý odkaz. Tímto je registrace ukončena.

Rezervaci může provést pouze registrovaný klient. Na jednu registraci lze rezervovat 3 místa.

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • v kalendáři si vyberte aktivitu
 • zobrazí se okno Nastavení čerpání s dotazem, z čeho se má rezervace strhnout.
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) –  rezervace proběhla v pořádku či rezervace se nezdařila + důvod nezdaru
 • v okně vámi zvolené aktivity v kalendáři se po úspěšné rezervaci zobrazí písmeno „R“, současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedené rezervaci
 • v mimořádných případech lze rezervaci provést po dohodě na recepci 
 • pokud nebude v době přihlášení dostatečný počet nahlášených klientů, v rezervačním okně bude svítit červený nápis Lekce není ještě otevřená. Chybí rezervací: x V poli kalendáře je toto zobrazené jako žlutý trojúhelník s černým vykřičníkem.

Rezervaci může zrušit pouze registrovaný klient, který danou rezervaci uskutečnil. Většina lekcí má svou penalizační zónu., tzn. čas před lekcí, kdy je již zrušení lekce penalizováno. Pokud zrušíte rezervaci před penalizační zónou, systém Vám vrátí celý kredit, nebo vstup na permanentku. Pokud zrušíte rezervaci v penalizační zóně, systém již nevrací kredit, nebo vstup na permanentku (může vrátit část kreditu / vstupu, dle nastavení systému). Penalizační zóna je uvedena u lekce (zobrazí se po najetí myší na lekci)

 • přihlaste se do rezervačního systému
 • nastavte kurzor myši na lekci v kalendáři, na kterou jste přihlášení, nebo na lekci klikněte a pak klikněte na Zrušit rezervaci
 • okamžitě budete informováni (v horní části stránky se zobrazí krátkodobě informační pole) –  zrušení rezervace proběhlo v pořádku, nebo zrušení rezervace proběhlo v pořádku – PENALIZACE
 • v okně Vámi zvolené aktivity v kalendáři po úspěšném zrušení rezervace zmizí písmeno „R“, současně je Vám odeslána zpráva na emailovou adresu s informacemi o provedeném zrušení rezervace
 • ke zrušení lekce dojde automaticky v případě, že není splněna podmínka nastaveného minimálního počtu přihlášených klientů (min. počet je vždy uveden v detailu aktivity v kalendářním rozpisu). Při automatickém zrušení lekce je kredit / vstup automaticky přiřazen zpět na Váš účet.

Do pozice náhradníka se lze přihlásit nejpozději 10 hodin před zahájením vybrané aktivity. Po tomto časovém limitu se nelze přihlásit jako náhradník, ani nedojde k automatickému přesunutí na uvolněné místo aktivního klienta.

Scroll to Top