Jóga

divider-free-img.png
power-joga-studio-life

Power jóga

Dynamičtější lekce jógy, kde si protáhneme celé tělo, posílíme a aktivně budeme držet v jednotlivých jógových pozicích. Čekají vás zajímavé varianty sestav, které se prokládají pozdravy slunci. Cílem lekce je zábavné důkladné protažení i zpevnění celého těla. Doporučuji i jako kompenzaci k zátěžovým sportům. Závěrečná relaxace nám pročistí hlavu a domů už budeme pokračovat s tou nejlepší náladou.

hatha-joga-studio-life

Hatha jóga

V hatha józe spojujeme dohromady dech, důkladné protažení a uvolnění. Je tu kladen důraz na správné postavení v pozicích (aby jsme si neubližovali, ale naopak dopomáhali k lepším výsledkům) a s tím spojené delší výdrže. Je to pomalejší styl jógy, kde si odpočineme a rozšíříme svoji flexibilitu. Perfektní protažení pro všechny věkové kategorie, velice oblíbená jóga i pro starší věk .

hatha-joga-studio-life

Hatha jóga a relaxace

Klidnější jóga, která klade důraz na dechové techniky, plynulé přechody a delší protažení celého těla. Lekce je prodloužena na hodinu a půl, kvůli dostatku času na relaxaci, důkladné vypnutí hlavy a meditační techniky. Hlavní cíl je snížení napětí, psychická pohoda a důsledné povolení napětí. Pro speciální atmosféru bude lekce doplněna svíčkami a aromaterapií. Poslední část je věnována relaxaci (pokaždé na jiné téma).

jing-jang-studio-life

Jóga metabolik

*Lekce je zaměřená na asány, které podporují detoxikační účinky těla, působí na trávicí trakt a endokrinní systém a masírují orgány v oblasti břicha. *Zapojíme i dechové techniky, které pomáhají zahřívat a stimulovat tělo. *Pracujeme se silou,aktivitou a budováním velkých svalů a tím i automaticky začínáme spalovat více kalorií. *Nezapomene ani na závěrečnou relaxaci, kterou lehce spojíme s tématikou výživy

flow-joga-studio-life

Jóga pro zdravá záda

Jóga sa nesie v znamení dychov. To ale neznamená, že sa pri nej nezapotíte. Všetko ale s  jemnosťou, predýchaním a dlhšími výdržami v pozíciách, a to preto, aby sme mali čas sa v ásanách príjemné „usadiť“. táto lekcia zahŕňa rehabilitačné časti pre váš chrbát.

yin-joga-studio-life

Večerní jóga

Poznáte hloubku, vnitřní klid a zastavení se v pozicích. Zavřete oči, dýchejte, ponořte se do sebe. Lekce vedu k procítění a zvědomění si, co je uvnitř nás. Nastartujeme spolu přirozený a hluboký ozdravný proces těla, pracujeme s energiemi. Společně dojdeme k harmonii.

Přejít nahoru