Jóga

divider-free-img.png
power-joga-studio-life

Power jóga -Kajča

Dynamičtější lekce jógy, kde krom protažení celého těla budeme i posilovat a aktivněji držet v jednotlivých jógových pozicích. V rámci lekce se rozdýcháme, zahřejeme a postupně protáhneme v jednotlivých ásánách. Čekají vás zajímavé varianty sestav, které budeme prokládat pozdravy slunci. Cílem lekce je zábavné důkladné protažení i zpevnění celého těla. Závěrečná relaxace nám pročistí hlavu a domů už budeme pokračovat s tou nejlepší náladou.

hatha-joga-studio-life

Hatha jóga- Barbora

V hatha józe spojujeme dohromady dech, pevnost a uvolněnost. Je tu kladen důraz na správné postavení v pozicích (aby jsme si neubližovali, ale naopak dopomáhali k lepším výsledkům) a s tím spojené delší výdrže. Žádná lekce není stejná! Jednou je náročnější, jednou lehčí, jednou budete odcházet zpocení a jednou protažení jako nikdy předtím.

hatha-joga-studio-life

Hatha jóga - Kajča

Klidnější jóga, která klade důraz na dechové techniky, plynulé přechody a delší výdrže v protahujích ásán. Lekce je prodloužena na hodinu a půl, kvůli dostatku času na relaxaci, důkladný odpočinek a meditační techniky. Hlavní cíl je snížení napětí, psychická pohoda a důsledné protažení celého těla. Pro speciální atmosféru bude lekce doplněna svíčkami a aromaterapií.

detox-joga-studio-life

Detox jóga - Kajča

Probouzející druh jógy, který je vhodný na ráno, ještě před snídaní. Detoxikační cvičení tělo rozehřeje a aktivuje do celého dne. V lekci se objevují záklony ,inverzní pozice, rotace a jemné masáže bříšních orgánů, které nám po ránu probudí tělo, nastartují metabolismus a aktivuje čistící účinky. Po lekci se budete cítit svěží a plni energie do nového dne.

power-joga-studio-life

Power jóga - Míša

Na mojích lekciách power jógy sa na začiatku zahrejeme a rozhýbeme telo od najmenších kĺbov a postupne cez pozdravy slnka a vinjásy sa na vlne dychu prenesieme k bojovníkom a pozíciám, ktoré nás krásne zahrejú a možno pre niekoho z nás budú takou malou vnútornou výzvou. Dynamická lekcia zameraná na budovanie sily vykompenzovaná strečingovými ásanami. Celá power jógová prax bude ukončená šavásánou.

acro-joga-studio-life

Akrojóga - Víťa

Akrojóga je skvělá pro všechny, kteří si rádi spojují cvičení se zábavou. Je hravá a oproti klasické józe má navíc prvek spolupráce s parťákem, protože se cvičí v páru. Akrojóga má tři části. První je rozehřívací, kde se protáhneme a rozcvičíme. Druhá a zároveň nejdelší část se věnuje cvičení v páru, kde vás naučím základní pozice včetně jištění, dále jak se v nich pohybovat a přecházet z jedné do druhé a v závěrečné části se budeme věnovat relaxaci a masáži. Můžeš cvičit s kamarádem, kamarádkou, partnerem nebo partnerkou, fantazii se meze nekladou. Akrojógu cvičím čtvrtým rokem a je prostě super! Přijďte se přesvědčit, rád vás uvidím

jing-jang-studio-life

Yin & Yang - Barbora

Lekce jógy, která nabízí od každého trochu a uspokojí tak potřeby všech. Hodina je rozdělena na Yangovou, aktivní, dynamickou část, kde probouzíme tělo, svaly a mysl. Druhá část je Yinová, ve které zpomalíme a budeme naopak vše uvolňovat a příjemně, hluboce se protáhneme. Po lekci budete cítit klid a balanc nejen v těle, ale i na duši.

flow-joga-studio-life

Pomalá flow jóga- Míša

Hathajóga sa nesie v znamení dychov. To ale neznamená, že sa pri nej nezapotíte. Všetko ale s  jemnosťou, predýchaním a dlhšími výdržami v pozíciách, a to preto, aby sme mali čas sa v ásanách príjemné „usadiť“. Začiatok a záver tejto praxe je venovaný harmonizačným a hlbokým dychom, tak ako aj záverečnej relaxácii.

yin-joga-studio-life

Yin jóga - Barbora

Klidná, pomalá jóga, která hluboce protahuje svaly a pojivové tkáně. Dále také aktivuje naše energetické dráhy (meridiány) v těle a uvolňuje tím bloky. Učí nás trpělivosti, jelikož v pozicích setrváváme až 5 minut (nemusíte se bát, jelikož u většiny sedíme nebo ležíme!). Cílem je zpomalit každodenní shon a utišit naše nezastavitelné myšlenky. Ne přes námahu a pocení, ale přes uvolnění a klid.

Scroll to Top