Jóga

divider-free-img.png
power-joga-studio-life

Power jóga

Dynamičtější lekce jógy, kde si protáhneme celé tělo, posílíme a aktivně budeme držet v jednotlivých jógových pozicích. Čekají vás zajímavé varianty sestav, které se prokládají pozdravy slunci. Cílem lekce je zábavné důkladné protažení i zpevnění celého těla. Doporučuji i jako kompenzaci k zátěžovým sportům. Závěrečná relaxace nám pročistí hlavu a domů už budeme pokračovat s tou nejlepší náladou.

hatha-joga-studio-life

Hatha jóga

V hatha józe spojujeme dohromady dech, důkladné protažení a uvolnění. Je tu kladen důraz na správné postavení v pozicích (aby jsme si neubližovali, ale naopak dopomáhali k lepším výsledkům) a s tím spojené delší výdrže. Je to pomalejší styl jógy, kde si odpočineme a rozšíříme svoji flexibilitu. Perfektní protažení pro všechny věkové kategorie, velice oblíbená jóga i pro starší věk .

hatha-joga-studio-life

Hatha jóga a relaxace

Klidnější jóga, která klade důraz na dechové techniky, plynulé přechody a delší protažení celého těla. Lekce je prodloužena na hodinu a půl, kvůli dostatku času na relaxaci, důkladné vypnutí hlavy a meditační techniky. Hlavní cíl je snížení napětí, psychická pohoda a důsledné povolení napětí. Pro speciální atmosféru bude lekce doplněna svíčkami a aromaterapií. Poslední půl hodina je věnována relaxaci (pokaždé na jiné téma).

detox-joga-studio-life

Aroma jóga

Jóga provoněná aromaterapií, kde harmonie přírody souzní s naším emočním i fyzickým tělem. Lekcí aromajógy proplouváme v pohybu. Ásany i vůně vybírám vždy v souladu s dobou (roční období, měsíční fáze, aj.). Vedu k rozlišování od nepodstatného k důležitému a směřuji pozornost k uvolnění napětí, klidné mysli a pevnému středu. Aroma yoga probíhá v příjemné atmosféře a voňavém prostředí, ve kterém se cítíte dobře.

power-joga-studio-life

Taojóga

Cvičení a meditace pro každého, kdo chce objevovat neviditelný svět a léčivou energii. Univerzální Léčivé Tao podle Mantaka Chia vychází z čínských tradic vnitřní alchymie. Na lekcích se naučíte praktické techniky pro každodenní život. Cílem je, abyste odcházeli nabití, rozzáření, atraktivní a cítili se dobře. Většina cvičení probíhá vsedě na stoličce nebo vestoje formou aktivních meditací - cvičení s energií.  Na prvním místě je vnitřní práce s vizualizací, meditace a proudění energie. Napomáhá zlepšit zdraví, zbavit se stresu, bolestí, nespavosti, negativních emocí a stavu po vyhoření.

acro-joga-studio-life

Akrojóga

Akrojóga je skvělá pro všechny, kteří si rádi spojují cvičení se zábavou. Je hravá a oproti klasické józe má navíc prvek spolupráce s parťákem, protože se cvičí v páru. Akrojóga má tři části. První je rozehřívací, kde se protáhneme a rozcvičíme. Druhá a zároveň nejdelší část se věnuje cvičení v páru, kde vás naučím základní pozice včetně jištění, dále jak se v nich pohybovat a přecházet z jedné do druhé a v závěrečné části se budeme věnovat relaxaci a masáži. Můžeš cvičit s kamarádem, kamarádkou, partnerem nebo partnerkou, fantazii se meze nekladou.

jing-jang-studio-life

Ranní jóga

Lekce jógy, která nabízí od každého trochu a uspokojí tak potřeby všech. Po ránu se velice jemně začneme protahovat, mobilizovat klouby, protahovat svaly a rovnat tělo do správného postoje. V rámci lekce aktivujeme trávicí systém pro lepší fungování celého metabolismu během dne. Pokud máte sedavé zaměstnání, je tohle ten nejlepší začátek dne. Po lekci budete cítit klid a balanc nejen v těle, ale i na duši.

flow-joga-studio-life

Večerní jóga

Jóga sa nesie v znamení dychov. To ale neznamená, že sa pri nej nezapotíte. Všetko ale s  jemnosťou, predýchaním a dlhšími výdržami v pozíciách, a to preto, aby sme mali čas sa v ásanách príjemné „usadiť“. Začiatok a záver tejto praxe je venovaný harmonizačným a hlbokým dychom, tak ako aj záverečnej relaxácii.

yin-joga-studio-life

Jin jóga

Poznáte hloubku, vnitřní klid a zastavení se v pozicích. Zavřete oči, dýchejte, ponořte se do sebe. Lekce vedu k procítění a zvědomění si, co je uvnitř nás. Nastartujeme spolu přirozený a hluboký ozdravný proces těla, pracujeme s energiemi. Společně dojdeme k harmonii. V závěru lekce rozproudíme energii pomocí YANG technik – dynamickou meditací, posilováním či vhodnou pránajáma technikou.

Scroll to Top